Jazz
        w
            Stajni


Dyrektor Artystyczny Festiwalu
Tadeusz Ehrhardt-Orgielewski

Organizator:
Polskie Stowarzyszenie Jazzu Tradycyjnego
42-217 Częstochowa ul. Dąbrowskiego 1

www.psjt.pl
Deklaracja PSJT

IV Festiwal Jazzu Tradycyjnego
Złoty Potok 30.07.2016 r. w Stajni "Wiking"

STRONA GŁÓWNA FESTIWAL AKTUALNOŚCI FESTIWAL PROGRAM FESTIWAL GALERIA FESTIWAL YOUTUBE FESTIWAL HISTORIA

W pierwszą sobotę sierpnia, 5.08.2017 r. organizowany przez Polskie Stowarzyszenie Jazzu Trydycyjnego festiwal jazzu tradycyjnego „Jazz w stajni” odbędzie się już po raz piąty. W ten sposób obchodzi on swój mały jubileusz! Jak co roku korzystamy z gościnności Leszka Pilarskiego, szefa stajni „Wiking”, członka-założyciela naszego Stowarzyszenia. Z zamieszczonego programu widać, że i w tym roku usłyszymy interesujących wykonawców. Festiwal zakończy jam session, do udziału w którym zapraszamy wszystkich muzyków uprawiających jazz tradycyjny!


Już po raz czwarty odbędzie się w Złotym Potoku organizowany przez Polskie Stowarzyszenie Jazzu Tradycyjnego festiwal „Jazz w stajni”. Ze względu na odbywający się w dniach 5-7 sierpnia w Iławie festiwal „Złoty Tarka” tegoroczne spotkanie w stajni „Wiking” zostało przeniesione na ostatni weekend lipca.


Podczas tegorocznego festiwalu została przeprowadzona zbiórka publiczna na balansującą rzeźbę przedstawiającą Louisa Armstronga, która ma powstać przed Filharmonią Częstochowską na Placu Louisa Armstronga. Przyniosła ona 1.126,90 złotych. Więcej informacji na www.psjt.pl


Pod hasłem : "Wracamy do korzeni" odbędzie się organizowany w tym roku po raz drugi Festiwal Jazzu Tradycyjnego "Jazz w Stajni" w Złotym Potoku 02.08.2014 r. w stajni "Wiking" w Złotym Potoku ul. Kościuszki 8 (powiat częstochowski), gdzie odbyło się 3 lata temu Zebranie Założycielskie PSJT. Wystąpią zespoły: Siergiej Wowkotrub Gypsy Swing Quartet; Tador Swingtet & Justyna Królak; Five O'Clock Orchestra, których muzycy są jednocześnie członkami Stowarzyszenia. O jadło i napoje zadba gospodarz Stajni Leszek Pilarski.

stat4u Rekomendacja Mini Clubman Stomatolog Częstochowa nauka na pianinie Nauka na perkusji Gliwice

Swinging Golden Stream Hot Jazz Spring Nauka gry Stroiciel Impresariat Five O'Clock Orchestra